• Co w trawie piszczy?

• 06.12.2022

Wygodny prezent na mikołajki - komfortowe siedziska i tapicerowana ściana dla dzieci z klas 1-4

Specjalnie dla dzieciaków z młodszych klas, zamontowaliśmy tapicerowane siedzisko, na którym mogą wygodnie wypocząć i nabierać sił w czasie przerw.

Dodatkowo dostarczyliśmy 4 miękkie, komfortowe pufy w kształcie piłek futbolowych.

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy zaangażowanym w realizację tego projektu.

Całkowity koszt realizacji wyniósł

jedynie 900 zł

a to wszystko dzięki umiejętnościom negocjacyjnym jednej z mam, za co w imieniu dzieciaków gorąco dziękujemy.

• 19.11.2022

Stoisko z ciastami i kawą w trakcie turnieju NBA jr

19 listopada w sali sportowej szkoły podstawowej przy ulicy Piastowskiej 49 odbyła się kolejna edycja turnieju koszykówki NBA jr.

Dzięki zaangażowaniu rodziców udało nam się zorganizować stoisko, na którym oferowaliśmy kawę, herbatę, zimne napoje oraz przepyszne ciasta dostarczone przez Was.

Zysk jaki udało nam się wypracować wspólnymi siłami to

1 099,47 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli rewelacyjne wypieki oraz wspomagali nas w przygotowaniu i obsłudze stoiska.

Razem udowodniliśmy, że dzięki zaangażowaniu jesteśmy w stanie po raz kolejny zrobić coś naprawdę fajnego.

• 10.11.2022

Dzień dyni w klasach I - IV

Uczniowie i uczennice klas I - IV przygotowali wspaniałe, niesamowicie zróżnicowane projekty, przedstawiające dynie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowania.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, zaangażowania oraz dbałości o szczegóły w prezentowanych pracach.

Wszystkie klasy za fantastyczną kreatywność, zostały nagrodzone przez Radę Rodziców.

• 08.11.2022

Kontakt do Rady Rodziców

Drodzy rodzice

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, pomysły, wnioski, skargi itp. lub potrzebujecie pomocy w sprawach związanych ze szkołą i nie tylko, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

W zakładce "Kontakt" znajdziecie adres email:

radarodzicow@psp.dobrodzien.pl

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego tworzenia jak najlepszej szkoły dla naszych dzieci.

• 28.10.2022

DZIEŃ DYNI

W budynku nr 17 Samorząd Uczniowski wraz z uczniami zorganizował i przeprowadził konkurs na najfajniejszą DYNIĘ

Każda z zaprezentowanych dyń była wyjątkowa. Jury wybrało i nagrodziło najciekawsze z nich.

Nagrody dla klas zostały sfinansowane ze składek na komitet rodzicielski. Zwycięskie klasy mogą same zdecydować w jaki sposób wykorzystają nagrody

• 03.10.2022

Turniej tenisa stołowego klasy V - VIII

Pierwszy w tym roku szkolnym turniej tenisa stołowego cieszył się dużym zainteresowaniem.

Rywalizowało ze sobą łącznie 26 zawodników i zawodniczek.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

• 30.09.2022
            • {#1084}

Pierwsze kroki

Drodzy Rodzice

Z przyjemnością informujemy, iż udało nam się uruchomić zakładkę Rady Rodziców yes

Będziecie mogli znaleźć tutaj najważniejsze informacje o naszej działalności.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze wszystkimi aktualnościami.

Prosimy o wyrozumiałość i gorąco zachęcamy do współtworzenia tej przygody wink