• Zebranie z rodzicami odbędzie się dnia 24 stycznia 2019r.:

- klasy 1 - 5 - godz. 16.30 - ul. Piastowska 49,

- klasy 6 - 8 oraz klasa 3 gimnazjum - godz. 17.00 - ul. Piastowska 17.

Zebrania z wychowawcami poprzedzone będą zebraniem ogólnym z dyrektorem szkoły.

• Konferencja klasyfikacyjna Rady Pedagogicznej odbędzie się 23 stycznia 2019r. o godz. 15.30.

•       Już po raz 27 , a kolejny w ostatnich latach w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich  w Dobrodzieniu zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „ Pomaganie jest dziecinnie proste” z przeznaczeniem na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
                    Impreza odbyła się przy dużym udziale publiczności, której gorące serca zasilały puszki wolontariuszy, wspomagały licytację owsiakowych gadżetów , a gorące oklaski zachęcały artystów mniejszych i większych do występów.

Tradycyjnie Panie z Rady Rodziców zadbały o podniebienie gości oraz uczestników WOŚP częstując smacznymi ciastami oraz gorącymi napojami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.