• Dzień Plecaka i Tłusty Czwartek

• 25 lutego świętowaliśmy Tłusty Czwartek. Na obu budynkach szkoły można było zakupić słodkości. Dzięki temu dochowaliśmy tradycji i każdy z nas skosztował co najmniej jednego pączka.

Nie było to jednak jedyne święto. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w tym dniu klasy 5 - 8 obchodziły również Dzień Plecaka. Polegał on na tym, że uczniowie przychodzili do szkoły bez plecaków. Swoje książki i przybory szkolne mieli przynieść w czymś innym niż plecak. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością. Przynieśli podręczniki m.in. w walizkach, lodówkach turystycznych, wózkach-zabawkach czy sklepowych wózkach na zakupy. Bardzo się cieszymy, że uczniowie zaangażowali się w ten pomysł i dzięki temu stworzyli inną, przyjemną i wesołą atmosferę.

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023!

• Przypominamy rodzicom, że do 15 marca trwa rekrutacja do klas pierwszych. Zachęcamy do składania wniosków o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej w szkole PSP im. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu.

• Obiadki.

Opłata za obiady w miesiącu luty:

TERMIN WPŁATY: 18.02.2022