Zapraszamy do biblioteki

W czwartek  28. stycznia 2016 roku odbyło się uroczyste „ Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej”.  Z tej okazji dla pierwszaków wystąpiło  12 uczniów z klasy 3 a.
Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem  wśród publiczności i przyszłych czytelników.
Po części artystycznej odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych na czytelników. Na koniec nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Tego samego dnia klasy pierwsze  razem z wychowawcami odwiedzili bibliotekę i wypożyczyli swoją pierwszą książkę z biblioteki szkolnej.
                                                                                                                                                                                                                     A. Całkowska

• Publiczna Szkoła Podstawowa im.Powstańców Śląskich