• Co w trawie piszczy?

• 10.11.2022

Dzień dyni w klasach I - IV

Uczniowie i uczennice klas I - IV przygotowali wspaniałe, niesamowicie zróżnicowane projekty, przedstawiające dynie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowania.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, zaangażowania oraz dbałości o szczegóły w prezentowanych pracach.

Wszystkie klasy za fantastyczną kreatywność, zostały nagrodzone przez Radę Rodziców.

Sami zobaczcie jak zdolne są nasze dzieciaki.

• 08.11.2022

Kontakt do Rady Rodziców

Drodzy rodzice

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, pomysły, wnioski, skargi itp. lub potrzebujecie pomocy w sprawach związanych ze szkołą i nie tylko, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

W zakładce "Kontakt" znajdziecie adres email:

radarodzicow@psp.dobrodzien.pl

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego tworzenia jak najlepszej szkoły dla naszych dzieci.

• 28.10.2022

DZIEŃ DYNI

W budynku nr 17 Samorząd Uczniowski wraz z uczniami zorganizował i przeprowadził konkurs na najfajniejszą DYNIĘ

Każda z zaprezentowanych dyń była wyjątkowa. Jury wybrało i nagrodziło najciekawsze z nich.

Nagrody dla klas zostały sfinansowane ze składek na komitet rodzicielski. Zwycięskie klasy mogą same zdecydować w jaki sposób wykorzystają nagrody

• 03.10.2022

Turniej tenisa stołowego klasy V - VIII

Pierwszy w tym roku szkolnym turniej tenisa stołowego cieszył się dużym zainteresowaniem.

Rywalizowało ze sobą łącznie 26 zawodników i zawodniczek.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

• 30.09.2022
            • {#1084}

Pierwsze kroki

Drodzy Rodzice

Z przyjemnością informujemy, iż udało nam się uruchomić zakładkę Rady Rodziców yes

Będziecie mogli znaleźć tutaj najważniejsze informacje o naszej działalności.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze wszystkimi aktualnościami.

Prosimy o wyrozumiałość i gorąco zachęcamy do współtworzenia tej przygody wink