• OGŁOSZENIE LISTY LAUREATÓW NAKRYCIE GŁOWY

•

W dniu 21 maja 2019r. w godzinach 10:00-12:00 w Dobrotece  przy ul. Oleskiej 35 w Dobrodzieniu odbyły się obrady Jury  Konkursu „Nakrycie głowy”.  Jury w składzie: przewodniczący   p. Jan Cegiełka-Dyrektor Kreatywny Dobroteka , członkowie: p. Bożena Gaś - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu,  p.Krystyna Kazimierowicz -  Wiceyrektor Szkoły, p. Adam Wieczorek – projektant: Halupczok Kuchnie i Wnętrza i p. Anna Bukartyk – Project Manager – Dobroteka.

Na konkurs wpłynęło 52 prac, którym nadano numery od 01 do 52. Ocena prac miała charakter dwuetapowy. Decyzją Jury Konkursowego po rozpatrzeniu wymagań formalnych przyjęto do oceny 52 prac. Spośród zakwalifikowanych Jury Konkursu do drugiego etapu wytypowało 17 prac. W drugim etapie na podstawie punktacji Jury Konkursowe wybrało laureatów.  W wyniku burzliwych obrad i głosowania wyłoniono zwycięzców i przyznano wyróżnienia.

Jury Konkursu uchwaliło utajnienie wyników do czasu oficjalnego ogłoszenia na uroczystej Galii
            04 czerwca 2019r. o godz. 12:00 w Dobrotece w Dobrodzieniu  ul. Oleska 35

Laureaci i zakwalifikowani do finału (podani alfabetycznie):

- ZSP Ciasna

- PSP Dobrodzień

Pozostałym uczestnikom gratulujemy uczestnictwa w konkursie i liczymy na odwiedzenie Nas
            4 czerwca. Prosimy wszystkich uczestników o potwierdzenie przybycia na galę.

Koordynator konkursu

Sabina Kowalska