• Ogłoszenie

• Biblioteka szkolna będzie otwarta dla uczniów w czasie wakacji w ostatni poniedziałek:

czerwca - 24.06.2019r.

lipca - 29.07.2019r.

sierpnia - 26.08.2019r.

w godzinach od 9.00 - 14.00.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

• Godz. 8.30 - uroczysta msza święta na zakończenie roku szkolnego w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Dobrodzieniu

Godz. 9.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 na sali gimnastycznej PSP w Dobrodzieniu (ul. Piastowska 49)

Autobusy w tym dniu we wszystkich kierunkach odjadą o godz. 13.30.

• GALA KONKURSU „NAKRYCIE GŁOWY”

•

W dniu 04.06.2019r. w Dobrotece odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „ Nakrycie głowy”, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa przy współpracy z Dobroteką. Konkurs skierowany był do młodzieży starszych klas szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjalnej województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Celami głównymi konkursu było wykonanie i prezentacja nakrycia głowy, propagowanie tradycji rzemiosła artystycznego wśród młodzieży, rozwijanie i doskonalenie kreatywności młodych ludzi. Nagrody wręczyli p. wicedyr. PSP w Dobrodzieniu p. Krystyna Kazimierowicz, p. dyr. kreatywny w Dobrotece Jan Cegiełka, p. prezes Piotr Kler.

Oto nagrodzeni:

NAGRODA GŁÓWNA  -  Sandra Stanosek PSP Dobrodzień 3kl. gimnazjum

II MIEJSCE  - Karol Wołowczyk PSP Dobrodzień
            III MIEJSCE  -  Jonasz Badura PSP Dobrodzień 3kl. gimnazjum

WYRÓŻNIENIA:

Wiktoria Badora - ZSP Ciasna

Julia Bartodziej - PSP Dobrodzień

Vanessa Dudek - PSP Dobrodzień

W trakcie gali uczniowie mogli wziąć udział w wernisażu wystawy – Wizja Wypoczynku 2019 – DOM oraz w finisażu wystawy Akademii Sztuk Pięknych z Krakowa.

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc w realizacji konkursu, przygotowaniu gali i poczęstunek w Dobrotece p. Janowi Cegiełce i p. Annie Bukartyk.  Fundacji Kler, Firmie SIT SIT i Dobrotece za ufundowanie nagród głównych.

Dziękujemy także wszystkim przybyłym gościom, osobom wspomagającym i uczniom uświetniającym naszą galę występem muzycznym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Dobroteki na wystawę prac konkursowych!

Koordynator konkursu: Sabina Kowalska