• UWAGA!!!

      Termin nadsyłania prac do konkursu pt. "Nakrycie głowy" został przedłużony do 10 maja 2019r.

     • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu informuje, że nauczyciele podjęli decyzję o zawieszeniu strajku z dniem 26.04.2019r.

      W związku z powyższym od poniedziałku 29.04.2019r. zajęcia lekcyjne odbywają się zgodnie z planem lekcji. Jednocześnie przypominamy, że dzień 02.05.2019r. (czwartek) jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych.

     • UWAGA!

      Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu informuje, że egzamin ósmoklasistów odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 15, 16 i 17 kwietnia.

      Wszyscy uczniowie klas ósmych zobowiązani są przyjść w tych dniach do szkoły na godz. 8.00.

      Pozostali uczniowie szkoły podstawowej w dniach 15, 16, 17 kwietnia mają dni dodatkowo wolne zgodnie z przyjętym we wrześniu 2018r. przez Radę Rodziców kalendarzem roku szkolnego 2018/2019.

       

     •                    K O M U N I K A T !

      Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu informuje, że egzamin gimnazjalny odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach  10, 11 i 12 kwietnia.

      Wszyscy uczniowie klas gimnazjalnych zobowiązani są przyjść w tych dniach do szkoły na godz. 8.00.

       

     • Szanowni Rodzice,

       

            My, nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tak trudnym dla nas momencie, jakim jest Ogólnopolski Strajk Nauczycieli. Walczymy o szkołę, w której wszyscy będziemy dobrze się czuli i dzięki której spełnią się marzenia Wasze i Waszych dzieci. Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się rozwiąże z korzyścią dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

       

      WSZYSTKIM rodzicom naszych uczniów – DZIĘKUJEMY za wsparcie, wyrozumiałość, zrozumienie postulatów oraz przychylenie się do naszego apelu.

     • DRODZY RODZICE!

      W związku z zaplanowaną akcją strajkową pracowników oświaty w całej Polsce informujemy, że od dnia 08 kwietnia 2019r. do odwołania, w naszej szkole nie będą organizowane planowe zajęcia lekcyjne. W związku z tym prosimy państwa o zapewnienie opieki swoim dzieciom na czas strajku.

      Mamy nadzieję, iż rozmowy pomiędzy rządem a strajkującymi nauczycielami zakończą się przed tym terminem i dojdzie do zawieszenia strajku. O zmianach zostaną  państwo poinformowani.