• Dzień Piłkarza.

• 13 maja Świetlica Szkolna zorganizowała niezwykłe kolejne wydarzenie- Dzień Piłkarza dla uczniów naszej szkoły. Na szkolnym boisku i placu zabaw odbywały się wspaniałe gry i zabawy, w tym emocjonujące wyścigi oraz treningi piłkarskie, które motywowane były przez tańce i przyśpiewki.

• Dzień Jednorożca.

• 29 kwietnia Świetlica Szkolna zorganizowała niezwykłe wydarzenie- Dzień Jednorożca dla uczniów naszej szkoły. Ten magiczny dzień był pełen radości i niezapomnianych przeżyć. Na dworze odbywały się wspaniałe gry i zabawy, w tym emocjonujące wyścigi, kreatywna fotobudka oraz wiele innych cudownych atrakcji. To był nie tylko dzień pełen uśmiechów, ale także wspólnych magicznych chwil dla wszystkich uczestników.

• Obiadki w maju.

Opłata za obiady w miesiącu MAJ 2024:

TERMIN WPŁATY: 10.05.2024

WPŁAT DOKONUJEMY NA KONTO BANKOWE O NUMERZE:36 8907 1047 2005 4001 0238 0001