• Nauczyciele

    • Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu.

      Dyrektor Szkoły: mgr Krystyna Kazimierowicz

      W-ce Dyrektor: mgr Nina Oliwa

      W-ce Dyrektor: mgr Łukasz Słupik

      •  Sylwia  Pacan
      • Sylwia PacanWychowawca: klasa 7bj. polski; historia
      •  Aldona Fidelus
      • Aldona FidelusWychowawca: klasa 3bnauczanie początkowe
      •  Aleksandra Całkowska
      • Aleksandra Całkowskanauczyciel biblioteki
      •  Anna Knopik
      • Anna Knopikwychowanie fizyczne
      •  Barbara Rozik
      • Barbara RozikWychowawca: klasa 3anauczanie początkowe
      •  Elżbieta Borkowska
      • Elżbieta BorkowskaWychowawca: klasa 6bmatematyka; fizyka
      •  Bożena Suchańska
      • Bożena SuchańskaWychowawca: klasa 1dj.polski
      •  Ewa Chawełka
      • Ewa ChawełkaWychowawca: klasa 6achemia; biologia; j. angielski
      •  Alicja Eichhorn
      • Alicja EichhornWychowawca: klasa 5bmatematyka; informatyka
      •  Elżbieta Maszkowska
      • Elżbieta MaszkowskaWychowawca: klasa 1anauczanie początkowe; informatyka
      •  Gabriela Hermainski
      • Gabriela Hermainskij. niemiecki
      •  Damian Horoniecki
      • Damian HoronieckiWychowawca: klasa 1cnauczanie początkowe; j. niemiecki
      •  Iwona Jesiołowska-Herman
      • Iwona Jesiołowska-HermanWychowawca: klasa 8amatematyka
      •  Jarosław Kryś
      • Jarosław Kryśwychowanie fizyczne
      •  Beata Jasińska
      • Beata Jasińskabiologia; pedagog szkolny
      •  Joanna Wróblewska
      • Joanna Wróblewskaplastyka
      •  Karina Kurzac-Wolnowska
      • Karina Kurzac-WolnowskaWychowawca: klasa 2bnauczanie początkowe; j. niemiecki
      •  Krystyna Kazimierowicz
      • Krystyna Kazimierowiczhistoria; wos
      •  Aleksandra Konicka - Dylka
      • Aleksandra Konicka - DylkaWychowawca: klasa 4aj. angielski; j.niemiecki
      •  Kornelia Gurok
      • Kornelia GurokWychowawca: klasa 2anauczanie początkowe
      •  Witold Koszil
      • Witold Koszilwychowanie fizyczne
      •  Sabina Kowalska
      • Sabina KowalskaWychowawca: klasa 6cj.niemiecki; muzyka; plastyka
      •  Sylwia Krafczyk
      • Sylwia KrafczykWychowawca: klasa 5cj.niemiecki; biologia
      •  Krystyna Koj
      • Krystyna Koj
      •  Krystyna Tyrek
      • Krystyna Tyrek
      •  Kamila Kulig
      • Kamila KuligWychowawca: klasa 8bj.angielski
      •  Małgorzta Lasoń-Łysek
      • Małgorzta Lasoń-Łysek Wychowawca: klasa 1bnauczanie początkowe
      •  Małgorzata Wierzbicka
      • Małgorzata WierzbickaWychowawca: klasa 7aj. polski
      •  Wioletta Mazurek
      • Wioletta Mazurekreligia
      •  Nina Oliwa
      • Nina Oliwamatematyka
      •  Patrycja Kocorek
      • Patrycja KocorekWychowawca: klasa 5aj. niemiecki
      •  Dorota Puchrowicz
      • Dorota Puchrowiczj. polski
      •  Mariola Pyka
      • Mariola PykaWychowawca: klasa 3cnauczanie początkowe; j niemiecki
      •  Tomasz Regner
      • Tomasz Regnerwychowanie fizyczne
      •  Małgorzata Rutkowska
      • Małgorzata Rutkowskageografia; wdż
      •  Łukasz Słupik
      • Łukasz Słupikj. angielski
      •  Stefania Szlezinger
      • Stefania Szlezingerreligia
      •  Jarosław Szeląg
      • Jarosław Szelągtechnika; edb; informatyka
      •  Małgorzata Pietrzykowska-Koszil
      • Małgorzata Pietrzykowska-Koszilnauczyciel biblioteki