• Dzień Kota.

• W minionym tygodniu obchodziliśmy w naszym przedszkolu nietypowe święto- „Dzień Kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki wcielały się w swoich ulubieńców i brały udział w „kocich zabawach”. Tańczyły przy piosenkach o kotach, rozwiązywały zagadki, wykonywały kocie zabawy ruchowe.

• Walentynki w przedszkolu.

• Walentynki to jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku. Jest to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i sympatię. Przy okazji Walentynek każde dziecko miało możliwość powiedzenia miłych słów koleżankom i kolegom. Dzieci zapoznały się z tradycją Walentynek, genezą jego powstania oraz podczas wspólnej zabawy- zacieśniały przyjaźnie.

• Tłusty czwartek w przedszkolu.

• W tym roku tłusty czwartek obchodziliśmy 8 lutego. Najważniejszym akcentem tłustego czwartku są pączki. Od samego rana zapach pączków unosił się w powietrzu. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się o samych zwyczajach, jakimi od lat żegnamy karnawał, poznały historię pączków, oglądały zdjęcia faworków, pączków oraz innych smakołyków związanych z tym wydarzeniem. Oczywiście nie obyło się bez ich degustacji w naszym przedszkolu.

• Bal Karnawałowy w przedszkolu.

• Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubiana przez dzieci, dostarczajacą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia w przedszkolu już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.

• Obiadki w lutym.

Opłata za obiady w miesiącu LUTYM 2024:

TERMIN WPŁATY: 10.02.2024