• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23.

• Kolejne dziesięć miesięcy podróży dookoła wiedzy przed nami - Nowy Rok Szkolny 2022/2023 uważamy za rozpoczęty.

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 odbyła się 1 września. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas szóstych pod czujnym okiem swoich wychowawców. Na wesoło pożegnali oni wakacje i przypomnieli jak to na lekcjach bywało . Nie zabrakło również chwil wzruszenia i zadumy nad kolejnymi ważnymi celami do zrealizowania w nowym roku szkolnym. Uroczystość uświetniły przemówienia Pani Dyrektor Krystyny Kazimierowicz oraz Przewodniczącego Rady Miasta Pana Piotra Kapela. Pani Dyrektor ciepło i serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, którzy z ogromną cierpliwością czekali na rozdanie rogów obfitości. Wicedyrektorzy przedstawili wychowawców klas, Pani Elżbieta Borkowska zaprezentowała wychowawców klas 1-4, a Pan Łukasz Słupik wychowawców klas 5-8. Przedstawiono również nowych nauczycieli, którzy w tym roku szkolnym będą tworzyli nasz szkolny zespół. Pani Kierownik Świetlicy Szkolnej Katarzyna Otolińska przedstawiła harmonogram i organizację świetlicy, stołówki oraz dowozów szkolnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

„Nic tak nie zbliża do siebie ludzi, jak wspólne dzieło. Ale aby powstało coś wielkiego, musi temu przewodzić ktoś z pasją, charyzmą i świadomością celu. Wszyscy tworzymy jeden zespół.” – niech te słowa pozostaną z nami do czerwca.

Zdjęcia wykonała klasa 4c pod okiem P. Damiana Horonieckiego aparatem z Laboratoium Przyszłości.

• Polecamy uczniom klas VII i VIII

• Cykl krótkich, bezpłatnych webinariów upowszechniających ważną wiedzę na temat naszych danych, która w dzisiejszych, "cyfrowych" czasach ma coraz większe znaczenie dla każdego aktywnego użytkownika internetu.

Więcej informacji oraz hramonogram spotkań i liniki do webinarów są na stronie UODO (link)