• UWAGA :)

• UWAGA

Drodzy Ósmoklasiści informujemy, że zaświadczenia wyników z egzaminu ósmoklasisty będą do odebrania w budynku szkoły przy ul. Piastowskiej 17 w czwartek i w piątek tj. 06.07-07.07.23 w godzinach od 9:00 do 12:00.

• Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/23

• 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniowie klas ósmych przygotowali program artystyczny w którym podziękowali swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas, za pomoc, życzliwość i trud włożony w edukację. Ten dzień był ważny nie tylko dla absolwentów, ale również dla wychowawczyń klas ósmych pań: Alicji Eichhorn, Sylwii Krafczyk oraz Patrycji Kocorek, które towarzyszyły i wspierały swoich wychowanków w ich edukacyjnej drodze.

Momentem ważnym i wyczekiwanym przez wszystkich uczniów było wręczenie przez panią Dyrektor Krystynę Kazimierowicz razem z wychowawcami poszczególnych klas, nagród za wysokie wyniki w nauce. Najlepsi sportowcy w szkole otrzymali gratulacje oraz dyplomy od Burmistrza Dobrodzienia pana Andrzeja Jasińskiego. Z kolei rodzicom absolwentów z najlepszymi wynikami w nauce pani Dyrektor przekazała listy gratulacyjne.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Do naszych absolwentów kierujemy jeszcze taką prośbę:

Niech Szkoła, Wasi wychowawcy, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy pozostaną w Waszej życzliwej pamięci.

Trzymamy za Was kciuki