• Szanowni Rodzice

• Zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o przekazanie za pośrednictwem Stowarzyszenia Dobrodzień Potrzebującym, 1,5 % podatku dochodowego z przeznaczeniem tych środków na potrzeby naszej społeczności szkolnej.Podatek dochodowy można przekazać na rzecz Rady Rodziców naszej Szkoły poprzez wypełnienie w formularzu PIT-37 następujących pozycji:

1.   „Numer KRS”: 0000210880

2.   „Cel szczegółowy 1%”:

Rada Rodziców SP Dobrodzień

„Cel szczegółowy” – to zabezpieczenie, umożliwiające przyporządkowanie kwoty podatku danemu podmiotowi.
            Uprzejmie prosimy o niedokonywanie zmian w polu „Cel szczegółowy”, np. poprzez rozszerzanie skrótu SP – Szkoła Podstawowa, dodawania imienia, czy też adresu szkoły bowiem spowoduje to utrudnienia w ewidencjonowaniu zebranych kwot i opóźnienia w ich przekazywaniu.

Jednocześnie informujemy, że zebrane środki przeznaczymy, m.in. na:

1. finansowanie nagród dla uczniów,

2. dofinansowywanie wyjazdów dzieci i młodzieży na różne eventy, wycieczki, itp.

3. wspieranie dzieci i młodzieży w rozwoju sportowym,

4. realizację pomocy finansowej, rzeczowej, organizacyjnej, naukowej i kulturalnej.

Z góry dziękujemy za Waszą życzliwość i wsparcie!

• Komitet Rodzicielski

• Prosimy o dokonywanie wpłat na Komitet Rodzicielski w kwocie:

50 zł – w przypadku jednego dziecka

70 zł – gdy do naszej szkoły uczęszcza dwoje lub więcej dzieci z danej rodziny

W przypadku gdy rodzic nie ma możliwości wpłaty w/w kwot, zachęcamy do wpłaty, która zmieści się w budżecie domowym.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio u skarbników trójek klasowych, skarbnika Rady Rodziców lub przelewem na konto bankowe:

Rada Rodziców przy szkole podstawowej Dobrodzień

PKO Bank Polski 45 1020 3668 0000 5802 0565 5032

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka/dzieci oraz numer klasy/klas, do której uczęszcza/uczęszczają.

• Drodzy Rodzice

• Dzięki gromadzeniu funduszy, pochodzących z dobrowolnych wpłat Rodziców, wspieramy rozwój naszych dzieci, ich pasji, dbamy o ich bezpieczeństwo oraz uatrakcyjnienie im pobytu w szkole.

Zebrane środki finansowe przeznaczane są w całości na potrzeby uczniów, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wpłat.

Państwa zaangażowanie oraz wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.

• Finanse Rady Rodziców 2022/2023

• Dochody łącznie